| گيلان آرسي | مرجع رادیو کنترل استان گیلان
هزینه های سایت - نسخه قابل چاپ

+- | گيلان آرسي | مرجع رادیو کنترل استان گیلان (http://guilanrc.com)
+-- انجمن: به انجمن گیلان آرسی خوش آمدید (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: انجمن (/forumdisplay.php?fid=2)
+---- انجمن: مشکلات انجمن و رفع آن (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- موضوع: هزینه های سایت (/showthread.php?tid=506)

صفحه‌ها: 1 2 3 4


هزینه های سایت - skyhunter - ۱۳۹۲/۱۰/۱۴ ۰۱:۵۸ صبح

بی مقدمه میخوام برم سر اصل موضوع.سایت گیلان(گیلان ارسی) بیشتر از یک سال که تاسیس شده و تمام فعالیت های ارسی در استان ما در این سایت انجام میشه.از ابتدای شروع به کار سایت مدیر محترم سایت هزینه های سایت رو تقبل کردن و تاحالا هم منت سر کسی نگذاشتن و از زحمات بیدریغ ایشون در جهت خدمات سایت ممنونیم.لذا بنده قصد دارم از این ماه به نوبه ی خودم قسمتی از هزینه رو به مدت مقرر پرداخت کنم. ممکنه مبلغ واریضی هر نفر بسیار ناچیز باشه ولی اگر حداقل 10 نفر از فعالترین اعضای سایت دراین برنامه شرکت بکنند این مبلغ زیاد خواهد شد.به همین جهت از اعضای محترم فعال سایت باکمال احترام درخواست دارم(در صورت تمایل)درحد وسعشون مبلغی رو پرداخت بفرمایند.(منتظر نظرات شما هستیم)


RE: هزینه های سایت - guilanrc - ۱۳۹۲/۱۰/۱۴ ۰۷:۰۰ عصر

راستش غافلگیر شدم چون این پست تو بخش مدیران بود و شماخبر نداشتی ! آقای شعبانپور از اینکه به فکر سایت هستی ازت تشکر میکنم . حالا که زحمت ایجادش با شما شد پیشنهاد من هم بشنوید .این پست به نام همیارانجمن و نفراتش که هزینه کردن در زیر همین پست اعلام میکنند که چه مبالغی رو هزینه کرن این نظر منه و سعی میکنم شماره حساب و شماره کارتی هم اعلام کنم تا در صورت همیاری ، مبلغی رو پرداخت و سپس در این سایت اعلام کنند . پیشنهاد من ماهی 10000 ریال معادل 1000 تومان است که در مجموع سال 12000 تومان میشه . پرداخت هر مبلغی هر چند کم باشه هم مشکلی نداره . تمامی هزینه ها برای سایت و بخشی هم به زمین پرواز رشت تعلق می گیرد.RE: هزینه های سایت - مهدی - ۱۳۹۲/۱۰/۱۴ ۰۷:۵۲ عصر

آقا محسن شما لطف دارید. والله انتظار چنین موردی از دوستان ممکنه باعث بشه کسی فکر کنه که اگر کسی پرداختی نداشته باشه برخوردمون فرق میکنه یا اینکه اعتبار و درجه ی کسی تاثیرگزار باشه اما میتونه برای خود انجمن خیلی مفید باشه . مسئله هاست و دامنه در طول چند سالی که فعالیت میکنم برای من مشکلات زیادی داشته که به تنهایی از پس اون بر اومدم و سرعت لود هاست هم خوبه . هر گونه تغییری در برنامه و یا قالب سایت و یا تغییر مقدار هاست جهت هاست آپلود هم مستلزم هزینه بیشتره که فعلا محدودش کردم تا ببینم خدا چی میخواد. اگر دوست یا دوستانی طبق گفته ادمین ما مایل بودند هزینه ای رو جهت کمک به سایت پرداخت کنند حتما در ادامه این پست مقدار واریزی ، ساعت پرداخت ،روز پرداخت ، از شماره کارت خود ..... به شماره کارت اعلام شده ... را ذکر کنند. این مورد رو هم یاد آوری کنم که هیچ اجباری در پرداخت هزینه برای کسی نیست فقط در صورت تمایل . من جمع آوری مبالغی رو بین دوستان زمین واجبتر میدونم چون هزینه هایی در روی زمین پرواز رشت داریم که این هزینه ها از روی جمع آوری هزینه های پرداختی عزیزان در زمین پرواز کسر بشه . به امید همکاری عزیزان
شماره کارت 6037991198546438 بانک ملی به نام مهدی عطاییRE: هزینه های سایت - skyhunter - ۱۳۹۲/۱۰/۱۴ ۰۹:۱۵ عصر

(۱۳۹۲/۱۰/۱۴ ۰۷:۰۰ عصر)guilanrc نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستش غافلگیر شدم چون این پست تو بخش مدیران بود و شماخبر نداشتی ! آقای شعبانپور از اینکه به فکر سایت هستی ازت تشکر میکنم . حالا که زحمت ایجادش با شما شد پیشنهاد من هم بشنوید .این پست به نام همیارانجمن و نفراتش که هزینه کردن در زیر همین پست اعلام میکنند که چه مبالغی رو هزینه کرن این نظر منه و سعی میکنم شماره حساب و شماره کارتی هم اعلام کنم تا در صورت همیاری ، مبلغی رو پرداخت و سپس در این سایت اعلام کنند . پیشنهاد من ماهی 10000 ریال معادل 1000 تومان است که در مجموع سال 12000 تومان میشه . پرداخت هر مبلغی هر چند کم باشه هم مشکلی نداره . تمامی هزینه ها برای سایت و بخشی هم به زمین پرواز رشت تعلق می گیرد.
خواهش میکنم کاری نکردم.مبلغ پیشنهادی شما در صورت زیاد بودن داوطلبان ممکن بود.اما چون افراد کمی مایل به پرداخت هستند اگه این مبلغ به 5000 تومن در ماه برسه عالی میشه.اما هدف از پرداخت این مبالغ افزایش سرعت و امکانات سایت هستش که انشالله باانجام این طرح اجرایی میشه.بازم تکرار میکنم پرداخت این مبالغ از 1000 تومن تا .....اختیاری بوده و لطف عزیزان رو میرسونه.


RE: هزینه های سایت - بهنام بخشنده - ۱۳۹۲/۱۰/۱۴ ۱۰:۱۵ عصر

دوستان این مطالب اگه روی زمین مطرح میشد بهتر نبود؟


RE: هزینه های سایت - guilanrc - ۱۳۹۲/۱۰/۱۴ ۱۱:۰۸ عصر

مدتيه بيشتر كاربراي سايت از زمين پرواز رشت به زمين نرفتن و مسايل سايت رو از طريق اينترنت از شهرهاي ديگه ميبينن


RE: هزینه های سایت - guilanrc - ۱۳۹۲/۱۲/۱۲ ۰۹:۲۰ عصر

سلام
مبلغ 12 تومن به حساب
6037991198546438
به نام آقا مهدي براي تامين هزينه ساليانه سايت پرداخت كردم مبلغ 1000 تومن ماهيانه مقدار ناقابليه كه براي ادامه دادن از خودم شروع كردم هركسي مايل بود كمك بزرگي ميكنه .
Rc (231)