guilanrc Persian Rc فروشگاه مدلشاپ ایران learning telegram ticket
ticket
اطلاعیه های انجمن

ایمولاتور شبیه ساز فونیکس برای رادیوهای مختلف
زمان کنونی: ۱۳۹۸/۹/۲۲, ۰۵:۲۸ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: amirzaali
آخرین ارسال: guilanrc
پاسخ: 10
بازدید: 404

ارسال پاسخ 
ایمولاتور شبیه ساز فونیکس برای رادیوهای مختلف
نویسنده پیام
amirzaali
New User
آفلاین

اعتبار: 23
سپاس ها 23
سپاس شده 88 بار در 14 ارسال
ارسال: #8
کنترل سرعت سمیلاتور فونیکس
سلام

در شبیه ساز فونیکس به مطلب جالبی برخورد کردم .خدمتتون عرض میکنم.
برای افراد مبتدی سرعت عملکردها در شبیه ساز خیلی مهمه.که در بعضی اوقات باعث کرشهای پی در پی میشه.
در فونیکس کزینه ای هست که سرعت شبیه ساز را کم و زیاد میکنه. تصویرش رو خدمتتون تقدیم میکنم. شاید مفید باشه.

دنیای هرکس همانی است که در ذهنش پذیرفته است.پس من پذیرم همه محلوقات خدا عزیزند.دنیا باتمام سختیهاش قشنگه . بنابراین نیکو می نگرم تا دنیایم نیکو شود.:heart:
۱۳۹۱/۹/۲۵ ۰۹:۴۳ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط rezapk ، imantoyo ، guilanrc
guilanrc
Administrator
آفلاین

اعتبار: 15
سپاس ها 3156
سپاس شده 991 بار در 299 ارسال
ارسال: #9
RE: ایمولاتور شبیه ساز فونیکس برای رادیوهای مختلف
(۱۳۹۱/۹/۲۱ ۰۸:۳۴ عصر)amirzaali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

مدتها بود از کابل شبیه ساز esky با رادیوی شش کاناله esky برای ریل فلایت استفاده میکردم.در دی وی دی که از ایران پرواز تهیه کرده بودم.فونیکس بود اما پیغام سیستم نشان میداد که باید از شبیه ساز فونیکس استفاده کنم.و فایلهای ایمولاتور نداشت.امروز خوشبختانه به این ایمولاتور برخورد کردم. فایلهای آن را در شاخه اصلی نصبی فونیکس کپی کردم.با اجرای لانچر و ادامه دستورات و با اجرای دکمه اجرای فونیکس از روی لانچر در ایمولاتور . با رادیوی esky موفق شدم از فونیکس استفاده کنم. البته با رادیوی art-tech هم جواب داد.تصور من اینه که با دیگر رادیوها و کابلهای شبیه ساز هم جواب بده .دوستان لطف کنند تست کنن.جواب را در اینجا مرقوم کنند.:

برای دانلود خود شبیه ساز میتونید با جستجو در سایتهای همکار ورژن مورد نظرتون را دانلود کنید.
بدون داشتن این فایلهای ایمولاتور باید از دستگیره شبیه ساز فونیکس استفاده بشه.ولی با اجرای این لانچر دیگر نیازی به شبیه ساز اورزینال نیست.

(بعد از دانلود فایل را باز کنید و در دایرکتوری اصلی فونیکس گپی کنید.)

این مطلب رو عرض کردم شاید مفید باشه.

ضمیمه:

آدرس فایل جهت دانلود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آدرس سایت ارایه دهنده ایمولاتور
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید:heart:

با سلام . مسیر اصلی کار نمیکرد دوباره در جای دیگر آپلود شد دوستان میتوانند استفاده کنند .

۱۳۹۵/۲/۱۳ ۰۱:۲۸ عصر
guilanrc
Administrator
آفلاین

اعتبار: 15
سپاس ها 3156
سپاس شده 991 بار در 299 ارسال
ارسال: #10
RE: ایمولاتور شبیه ساز فونیکس برای رادیوهای مختلف
سایت اصلی

۱۳۹۵/۲/۱۳ ۰۲:۰۹ عصر
 سپاس شده توسط omid
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان