| گيلان آرسي | مرجع رادیو کنترل استان گیلان
معرفی اعضاء - نسخه قابل چاپ

+- | گيلان آرسي | مرجع رادیو کنترل استان گیلان (http://guilanrc.com)
+-- انجمن: عمومی (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- انجمن: عمومی و متفرقه (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: معرفی اعضاء (/forumdisplay.php?fid=10)
+---- موضوع: معرفی اعضاء (/showthread.php?tid=6)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: معرفی اعضاء - skyhunter - ۱۳۹۲/۷/۱۵ ۰۹:۲۸ عصر

محسن شعبانپور هستم سال سوم دبیرستان رشته ریاضی و حدود 2 ماهه به طور جدی وارد دنیای مدل شدم حدود 2 سال پیش زمین پرواز اومده بودم اما الان هواپیمای کیوشو اسپرت سایز 46 با موتور 55 گرفتم و قصد دارم رادیو ی جی آر 8 کانال بگیرم .در مورد بچه های زمین بگم که واقعا ادمهای خوب و مهربانی هستند و آقای عطایی و آقای واله در این زمینه واقعا کمکم کردند و امیدوارم کسانی که خواننده این پیام هستند و هواپیما ندارند روزی صاحب هواپیما شوند .

RE: معرفی اعضاء - عارف - ۱۳۹۲/۱۰/۷ ۰۶:۰۷ عصر

با سلام خدمت دوستان عزیز
عارف بابایی هستم از بهشهر استان مازندران (همسایه هستیم )
3 ساله تو مدل هستم .
2 سال جمع اوری اطلاعات .
1 سال است جدی تو کار هواپیما هستم .
متاسفانه وقت نشد بریم پرواز انشالله بعد امتحانات اولین پرواز را انجام میدم .
در زمینه ماشین و هواپیما کار میکنم .
تخصص = الکترونیک
سن =14Rc (345)Rc (345)Rc (345)

RE: معرفی اعضاء - مهدی - ۱۳۹۲/۱۰/۷ ۰۷:۱۳ عصر

ورود شما رو به انجمن خیر مقدم گفته و انتظار میکشیم تا از 2 سال اطلاعات شما بهره ببریم .امیدوارم این انجمن برای همه مفید باشه از جمله شما . مایلم تو بخش هواپیما اطلاعاتی کسب کنم به همین خاطر اگر امکان داره از پروژ ساخت مدلتون و مدلهایی که دارید اطلاعاتی به همراه عکس در اختیار ما بزارید بلکه من هم بیام تو کار هواپیما و دعاگوی شما هم باشیم . بخش هواپیما در این انجمن وجود داره و میتونید فعالیت داشته باشید . موفق باشید عزیزم

RE: معرفی اعضاء - بهنام بخشنده - ۱۳۹۲/۱۰/۷ ۰۹:۱۵ عصر

ضمن خوش آمد گویی به برادر عارف امیدوارم که اوقات خوش و پرباری رو در این سایت سپری کنید.
در ضمن جناب عطایی باید سنگر هلی رو حفظ کنن که ایمان جان دست تنها نمونن

RE: معرفی اعضاء - مهدی - ۱۳۹۳/۱/۲۶ ۱۱:۱۷ صبح

آقا ما دست تنهائیم ... این سنگر نیاز به نیرو داره Rc (124)

RE: معرفی اعضاء - mehdi1213 - ۱۳۹۳/۱/۲۶ ۰۶:۳۵ عصر

سلام مهدی رضایی از جنوبی ترین نقطه ایران بندرعباس کارمند اداره بندر هستم عاشق کار با مدل خصوصا هلی کوپتر البته در حد اماتورم سایت گیلان ارسی برای من که بندرعباسم و دور از اساتید ومدلر های حرف ایی خیلی کمک بزرگیه متاسفانه جنوب خیلی علاقمند به مدل کمه شاید دلیل اصلیش نبودن فروشگاه فروش مدل و تامین قطعات هست امیدوارم سال پر از خیر برکتی برای همه دوستان باشد

مانا باشید

RE: معرفی اعضاء - بهنام بخشنده - ۱۳۹۳/۱/۲۶ ۰۷:۲۲ عصر

(۱۳۹۳/۱/۲۶ ۱۱:۱۷ صبح)مهدی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا ما دست تنهائیم ... این سنگر نیاز به نیرو داره Rc (124)
ایمان جان بخاطر نقل مکان به به یک شهر دیگه که نزدیک هم نیست یه خورده کم پیدا شدن وگرنه هر بار که رشت تشریف داشتن به ما افتخار دادن