| گيلان آرسي | مرجع رادیو کنترل استان گیلان
معرفی اعضاء - نسخه قابل چاپ

+- | گيلان آرسي | مرجع رادیو کنترل استان گیلان (http://guilanrc.com)
+-- انجمن: عمومی (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- انجمن: عمومی و متفرقه (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: معرفی اعضاء (/forumdisplay.php?fid=10)
+---- موضوع: معرفی اعضاء (/showthread.php?tid=6)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: معرفی اعضاء - afshar - ۱۳۹۲/۵/۱ ۰۴:۳۸ عصر

سلام خدمت دوستان
من علی افشار 16 ساله از تهران هستم.
حدود 5 سال است که وارد دنیای مدل شده ام(یعنی در سن 10-11 سالگی) و اموزش رسمی مدل را باهواپیمای الکلی اغاز کردم.البته دوران اموزش من حدود 2 جلسه بود و پس از ان تقریباً به صورت مستقل پرواز دادم(با کمک دوستان)وخدارو شکر از زمانی که وارد مدل شده ام پرواز با بسیاری از پرنده ها (از جمله :هواپیماهای الکلی،الکتریک،بنزینی،داکت دفن وهلی کوپتر های الکتریک)را چشیده و تجربه های زیادی کسب کرده ام.هم اکنون هم مدتی است که برای پرواز 3D تمرین دارم و...

RE: معرفی اعضاء - مهدی - ۱۳۹۲/۵/۱ ۰۵:۴۴ عصر

(۱۳۹۲/۵/۱ ۰۴:۳۸ عصر)afshar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خدمت دوستان
حدود 5 سال است که وارد دنیای مدل شده ام(یعنی در سن 10-11 سالگی) و اموزش رسمی مدل را باهواپیمای الکلی اغاز کردم.البته دوران اموزش من حدود 2 جلسه بود و پس از ان تقریباً به صورت مستقل پرواز دادم(با کمک دوستان)وخدارو شکر از زمانی که وارد مدل شده ام پرواز با بسیاری از پرنده ها (از جمله :هواپیماهای الکلی،الکتریک،بنزینی،داکت دفن وهلی کوپتر های الکتریک)را چشیده و تجربه های زیادی کسب کرده ام.هم اکنون هم مدتی است که برای پرواز 3D تمرین دارم و...
جناب افشار عزیز سلام . به انجمن خودتون خوش اومدید و امیدوارم ما بتونیم از شما و تجربیات شما در هر زمینه ای که فرمودید ، استفاده ببریم . من که به شخصه مایلم از اطلاعات شما در بخش 3d با هلیکوپتر استفاده ببرم و از شما میخوام که در این راه با ما همراه باشید .

RE: معرفی اعضاء - amir_ali11001 - ۱۳۹۲/۵/۲ ۱۱:۴۹ عصر

(۱۳۹۲/۵/۱ ۰۴:۳۸ عصر)afshar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خدمت دوستان

افشارجان چاكريم شما كجاي تهران هستين من از اكباتان هستم خيلي دوست دارم پروازهاي تقريبا هم سنو سالمو ببينم من اميرعلي21ساله هستم .

RE: معرفی اعضاء - omid reza - ۱۳۹۲/۵/۴ ۰۵:۴۱ عصر

سلام به همه ی بروبچ و مدلرای کرج!!!
منو که دیگه احتمالا همتون میشناسید...نیازی به معرفی ندارم!!!!فقط یه معذرت خواهی بده کارم چون حدود یک سالی بود که با انجمن رابطه ای نداشتم!!!!دلیلشم مشکلات اسباب کشیمون و مسایل از این قبیل بود....الانم تو کرجزندگی میکنم و واااااااققققققعا دلم واسه دو سه یال پیش تنگ شده که به اقایان خاکپور و استاد عطایی و برادران امام دوست و اقا مرتضی و بقیه ی بچه ها زمین پرواز میرفتیم و کککللللی خوش میگذشت....":Rc (442):"
هی....":Rc (251):"
راستی بچه ها من زیاد نمیتونم ان باشم چون مشکل کانکت شدن به اینترنت رو دارم.
فلا.":Rc (215):"

RE: معرفی اعضاء - مهدی - ۱۳۹۲/۵/۴ ۰۶:۲۳ عصر

(۱۳۹۲/۵/۴ ۰۵:۴۱ عصر)omid reza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منو که دیگه احتمالا همتون میشناسید...نیازی به معرفی ندارم!!!!فقط یه معذرت خواهی بده کارم چون حدود یک سالی بود که با انجمن رابطه ای نداشتم!!!!دلیلشم مشکلات اسباب کشیمون و مسایل از این قبیل بود....الانم تو کرجزندگی میکنم و واااااااققققققعا دلم واسه دو سه یال پیش تنگ شده که به اقایان خاکپور و استاد عطایی و برادران امام دوست و اقا مرتضی و بقیه ی بچه ها زمین پرواز میرفتیم و کککللللی خوش میگذشت....":Rc (442):"
سلام اميد جان . چطوري عزيز ؟
من نميدونستم كه كرج هستيد . يادم باشه كرج اومدم بدونم كه يه همشهري اونجا دارم ...
درسته كه وقت نداشتيد زمين پروازباشيد و مسائل مربوط به خودتون ... اما ميتونستيد هر چند وقت داخل انجمن باشيد و به صورت مجازي حضور داشته باشيد . با اين حال از حضور مجددت در اين انجمن خوشحال شدم . خدمت پدر گراميت هم سلام برسون و مشتاق ديدار شما هم هستيم ...

RE: معرفی اعضاء - omid - ۱۳۹۲/۵/۵ ۱۲:۱۱ صبح

امیدرضا جان خوش اومدی
یادمه تو پرشین ارسی یه مدت خیلی اذیت شدی
خیلی انرژی داشتی و هی تو موضوعات سرک میکشیدی تا جایی که بعضی از دوستان شاکی شدن اون موقع من خواستم هواتو داشته باشم اتفاقا دلداریتم دادم
نیستی امیدوارم هر جا هستی موفق باشی
در حد امکان بیشتر به سایت سر بزن خوشحال میشیم
ارادت

RE: معرفی اعضاء - guilanrc - ۱۳۹۲/۵/۵ ۰۹:۳۴ صبح

(۱۳۹۲/۵/۴ ۰۵:۴۱ عصر)omid reza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا امید رضا،خوش آمدی
اینجا کسی اذیتت نمیکنه ،خیالت جمع باشه بچه ها هواتو دارن.