| گيلان آرسي | مرجع رادیو کنترل استان گیلان
معرفی اعضاء - نسخه قابل چاپ

+- | گيلان آرسي | مرجع رادیو کنترل استان گیلان (http://guilanrc.com)
+-- انجمن: عمومی (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- انجمن: عمومی و متفرقه (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: معرفی اعضاء (/forumdisplay.php?fid=10)
+---- موضوع: معرفی اعضاء (/showthread.php?tid=6)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: معرفی اعضاء - مهدی - ۱۳۹۱/۱۰/۲۵ ۱۲:۰۵ عصر

1 امتیاز + به خاطر خلاقیتی که در مورد این هواپیما انجام دادید به شما تقدیم می کنیم و همچنین ابتکارات وخلاقیتی که در امر تراشکاری دارید وچون در بخش معرفی اعضا عنوان کردید .

RE: معرفی اعضاء - مهدی - ۱۳۹۱/۱۲/۵ ۰۲:۰۴ صبح

سلام دوستان . من منتظر معرفي بيشتر و دوستان بيشتر از علاقه مندان به آرسي مخصوصاً بچه هاي علاقه در رشت يا استان گيلان هستم . يادآوري مي كنم كه هر وقت ماهي رو از آب بگيريم تازه است و منم به خاطر همين دارم از صفر شروع ميكنم و نهايت سعيم رو ميكنم كه اين انجمن و كاربرانش و فعاليت هاش بهتر از انجمن قبلي باشه Rc (569)Rc (509)

RE: معرفی اعضاء - robo_ahoora - ۱۳۹۱/۱۲/۱۷ ۱۲:۰۷ صبح

درود به همه مدلر ها
سامان سهرابی فر هستم
19 ساله
به تازگی به صورت عملی وارد دنیای پرواز شدم
و هیچ زمانی هم مدل رو ترک نمیکنم
کاردانی الکترونیک میخونم
بیشتر فعالیت من در زمینه رباتیک هست از جمله مسیریاب

با آرزوی پیروزی همه انسان ها

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[checkgetrequest]=true&frm-id=13626024765137a9ecba77c
اینم لینک کلیپ ها

RE: معرفی اعضاء - sohrab - ۱۳۹۱/۱۲/۲۲ ۱۱:۵۳ عصر

سلام دوستان

منم سهراب هستم.34 سالمه و مهندس شیمی هستم و در کنار هزار کار دیگه ای که میکنم درگیر صنایع داروسازی و آزمایشگاه هستم .
بیشتر از 2 ساله که با راهنمایی های آقا مازیار واله و آقا ارسلان با هواپیمای مدل سوختی آشنا شدم و به کمک دوستان شروع کردم .
به دلیل مشغله کاری زیاد ،علی الرغم علاقه زیاد ولی معمولا هواپیمام در حال خاک خوردنه ، مخصوصا پاییز و زمستون .
الان یه کیشو کالماتو بال زیر دارم که بیشتر از 2 3 بار نپروندمش و قبلی هم همین بال رووش بود که بیشتر از یک ساله که خدا بیامرز شده .
امیدوارم توی سال جدید بیشتر بتونم به این سرگرمی مورد علاقه ام بپردازم ؛ البته اگه کار و کامپیوتر و اینترنت و .... بزاره !

در خدمت همه دوستان خوبم هستم.

RE: معرفی اعضاء - مهدی - ۱۳۹۱/۱۲/۲۳ ۰۳:۰۵ صبح

(۱۳۹۱/۱۲/۲۲ ۱۱:۵۳ عصر)sohrab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

منم سهراب هستم.34 سالمه و مهندس شیمی هستم و در کنار هزار کار دیگه ای که میکنم درگیر صنایع داروسازی و آزمایشگاه هستم .
بیشتر از 2 ساله که با راهنمایی های آقا مازیار واله و آقا ارسلان با هواپیمای مدل سوختی آشنا شدم و به کمک دوستان شروع کردم .
به دلیل مشغله کاری زیاد ،علی الرغم علاقه زیاد ولی معمولا هواپیمام در حال خاک خوردنه ، مخصوصا پاییز و زمستون .
الان یه کیشو کالماتو بال زیر دارم که بیشتر از 2 3 بار نپروندمش و قبلی هم همین بال رووش بود که بیشتر از یک ساله که خدا بیامرز شده .
امیدوارم توی سال جدید بیشتر بتونم به این سرگرمی مورد علاقه ام بپردازم ؛ البته اگه کار و کامپیوتر و اینترنت و .... بزاره !

سلام آقا سهراب
ورود شما رو به انجمن تبريك ميگيم و اميد دارم كه مجدداً شما رو ببينيم. يادمه اولين هواپيماتون كه كرش كرده بوديد و با وجود كرشهايي كه ما تو هليكوپتر داشتيم ،متاسف شديم و فكر ركدم ديگه اين راه رو ادامه نميديد اما الان خوشحال شديم كه در جمع آرسي هستيد .
چند جلسه اي دوستان رو دعوت كرديم كه به زمين تشريف بيارند اما گويا كار و زندگي چنين فرصتي رو به دوستان نداده. انشاءالله جناب واله و اقا ارسلان چند تن از دوستان قديمي ما هم اين دفعه سر زمين پرواز رشت حضور داشته باشند .

RE: معرفی اعضاء - مهدی - ۱۳۹۱/۱۲/۲۳ ۱۱:۲۶ صبح

(۱۳۹۱/۱۲/۲۲ ۱۱:۵۳ عصر)sohrab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

سلام آقا سهراب
ورود شما رو به انجمن تبريك ميگيم و اميد دارم كه مجدداً شما رو ببينيم. يادمه اولين هواپيماتون كه كرش كرده بوديد و با وجود كرشهايي كه ما تو هليكوپتر داشتيم ،متاسف شديم و فكر كردم ديگه اين راه رو ادامه نميديد اما الان خوشحال شديم كه در جمع آرسي هستيد .
چند جلسه اي دوستان رو دعوت كرديم كه به زمين تشريف بيارند اما گويا كار و زندگي چنين فرصتي رو به دوستان نداده. انشاءالله جناب واله و اقا ارسلان چند تن از دوستان قديمي ما هم اين دفعه سر زمين پرواز رشت حضور داشته باشند .

RE: معرفی اعضاء - guilanrc - ۱۳۹۱/۱۲/۲۴ ۱۲:۱۸ عصر

آقا سهراب به انجمن خوش آمدید.