| گيلان آرسي | مرجع رادیو کنترل استان گیلان
معرفی اعضاء - نسخه قابل چاپ

+- | گيلان آرسي | مرجع رادیو کنترل استان گیلان (http://guilanrc.com)
+-- انجمن: عمومی (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- انجمن: عمومی و متفرقه (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: معرفی اعضاء (/forumdisplay.php?fid=10)
+---- موضوع: معرفی اعضاء (/showthread.php?tid=6)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: معرفی اعضاء - godrat72 - ۱۳۹۳/۸/۹ ۰۹:۳۲ عصر

با سلام خدمت مدیران انجمن، اساتید پرواز و اعضای انجمن گیلان آر سی.
بنده حسین جعفری هستم، دانشجوی دکتری داروسازی و از شهر یزد و بخاطر علاقه ای که به پرواز دارم رفتم به سمت مدل و با وجود ناشناخته بودن مدل در شهر یزد با سختی تونستم پرواز رو یاد بگیرم و خوشبختانه الان یک دومینو دارم که با همین توی تابستون تونستم سولو بشم.
نام کاربری بنده در انجمن r30 همین godrat72 هست.

با تشکر

RE: معرفی اعضاء - بهنام بخشنده - ۱۳۹۳/۸/۱۰ ۰۹:۲۶ صبح

با سلام و عرض خیر مقدم خدمت شما دوست عزیز
امیدوارم که در این سایت اوقات پرباری رو پشت سر بزاریددر ضمن اگر از زمین پرواز و پروازهاتون یک گزارش تهیه کنید ممنون میشم
تا بقیه اعضا هم از شرایط بد و یا احتمالا خوب زمین پرواز شهرتون مطلع بشن

RE: معرفی اعضاء - godrat72 - ۱۳۹۳/۸/۱۰ ۱۰:۰۴ صبح

ممنون از استقبالتون
حتما اینکار رو میکنم. اتفاقا خیلی به دنبال این کار بودم.
توی کدوم قسمت باید تاپیک بزنم؟

ممنون

RE: معرفی اعضاء - omid - ۱۳۹۳/۸/۱۰ ۱۱:۱۰ صبح

ضمن خوش امد گویی امیدواریم از تجربیاتتون تو انجمن بیشتر استفاده کنیم
جهت ارسال فایل ویدئو از تاپیک زیر میتونی استفاده کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی اعضاء - ajelouda - ۱۳۹۵/۵/۱۷ ۱۲:۰۵ صبح

سلام
از دوستان و اعضای محترم کسی لینک گروه های تلگرام در رابطه با آرسی و یا ماشین کنترلی را نداره ؟
ممنون

RE: معرفی اعضاء - مهدی - ۱۳۹۵/۵/۱۹ ۰۲:۴۰ عصر

(۱۳۹۵/۵/۱۷ ۱۲:۰۵ صبح)ajelouda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
از دوستان و اعضای محترم کسی لینک گروه های تلگرام در رابطه با آرسی و یا ماشین کنترلی را نداره ؟
ممنون
سلام . ممنون از نحوه معرفی شما ! 2 پست در محل نا مربوط. ... اگه دقت بفرمایید در محل تبلیغات لینک و بنر تلگرام موجوده . پس از حضور در قسمت مشاوره حتما شماره تلگرام رو به ادمین ارسال کنید . ... دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در لینک بالا هم در آخرین ارسالهای انجمن میتونستید این لینک ها رو مشاهده کنید . موفق باشید .

RE: معرفی اعضاء - laserkit - ۱۳۹۷/۱/۱۷ ۰۷:۰۳ عصر

با سلام خدمت دوستان مدلر
سال نو به همه دوستان تبریک میگم
سینا نظری هستم در انجمن r30 قبلا نام کاربری Sina-Nazari داشتم و نمیدونم چه بلایی سر انجمن اومد یه دفعه هم چنین انجمن persianrc .دانشجو رشته فیزیک هسم ، محل سکونت هم شیراز هستش . یه مدت هست که در زمینه کیت های برش لیزری فعالیت دارم . حدود 4-5 سال مدل کار میکنم هواپیما و ماشین