| گيلان آرسي | مرجع رادیو کنترل استان گیلان
معرفی اعضاء - نسخه قابل چاپ

+- | گيلان آرسي | مرجع رادیو کنترل استان گیلان (http://guilanrc.com)
+-- انجمن: عمومی (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- انجمن: عمومی و متفرقه (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: معرفی اعضاء (/forumdisplay.php?fid=10)
+---- موضوع: معرفی اعضاء (/showthread.php?tid=6)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

معرفی اعضاء - imantoyo - ۱۳۹۱/۹/۱۳ ۱۱:۲۴ عصر

سلام به همه ی عزیزان و دوستان مدل ، ایمان رضایی هستم از رشت با اینکه چند سالی وارد r30 شدم اما بطور جدی کار نکردم ( تحصیل و دانشگاه ) . در حال حاضر هم با تیرکس450 کار میکنم و با سایت جدید گیلان آرسی در خدمت همه ی شما دوستان هستم .

RE: معرفی اعضاء - rezapk - ۱۳۹۱/۹/۱۳ ۱۱:۲۹ عصر

با سلام رضا رحیمی هستم 2سالمدل کار میکنم علاقه ویژه به ماشین دارم ودوره تخصصی دارم میگذرونم روی ماشینهای ار سی برای تعمیر ایشالا بتونم در خدمت دوستان باشم

RE: معرفی اعضاء - مهدی - ۱۳۹۱/۹/۱۴ ۰۱:۰۱ صبح

چقدر جالب ! من نفر سومم که تو این بخش خودمو معرفی میکنم :)
مهدی عطایی هستم متولد سال 52 خیلی خوشحال شدم که یه انجمنی با نام گیلان راه انداختین چون واقعاً لازم بود این کار انجام بشه و از این بابت به همه تبریک میگم
دوستان زیادی در rc داریم که انشاءالله بزودی همه در این جمع در کنار هم باشیم .
خودم با sjm کار میکردم نمونه اش [attachment=5] [attachment=8]
اما در حال حاضر علاوه بر 2 مدل sjm ، با تیرکس 450 هم کار میکنم که فعلاً با مشکل باطری مواجه هستم
[attachment=6]

RE: معرفی اعضاء - pouya654 - ۱۳۹۱/۹/۱۵ ۰۹:۴۱ صبح

سلام دوستام منم بويا موسوي هستم 3ساله مدل كارميكنم سال اول هلي و الان دوساله ماشين كارميكنم البته بيشتر خريدو فروش ولي تعميراتم بلدم درخدمت دوستان هستم

RE: معرفی اعضاء - مهدی - ۱۳۹۱/۹/۱۵ ۰۱:۰۹ عصر

عرض سلام و خوش آمد گویی دارم به جناب پویا خان عزیز - همونطور که نقل کردید تعمیر کار هم هستید پس قدمی جلو تر از افرادی دارید که الکترونیک کار نکردند . در بخش هلی هم کار کردید و در بخش ماشین هم همینطور پس ما هم منتظر فعالیت هایی از شما در بخش هلی کوپتر و ماشین هستم و خصوصا هلی کوپتر که خیلی مشتاقم با کمک شما این انجمن پربارتر باشه . باز هم از حضور شما تشکر میکنم .

RE: معرفی اعضاء - mostafa7449 - ۱۳۹۱/۹/۱۶ ۰۱:۰۸ عصر

باسلام به همه اهالی فروم
مصطفی هستم 24 سالمه
4ساله توی RC هستم
الانم 2 ساله دارم پیگیرانه کار میکنم
هواپیما و ماشین خوراکمه
الکترونیک و مکانیک هم دوره دیدم...تجربی هم کار کردم
الانم دارم یه اوکتا و یه هگزا درست میکنم که بتونه 3کیلو بلند کنه
کسی بلده از کمک دریغ نکنه
ممنون
همگی موفق باشید:)

RE: معرفی اعضاء - rezapk - ۱۳۹۱/۹/۱۶ ۰۱:۲۹ عصر

سلام اقا مصطفی ورود شما رو به این سایت خوش امد میگم

(۱۳۹۱/۹/۱۵ ۰۹:۴۱ صبح)pouya654 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستام منم بويا موسوي هستم 3ساله مدل كارميكنم سال اول هلي و الان دوساله ماشين كارميكنم البته بيشتر خريدو فروش ولي تعميراتم بلدم درخدمت دوستان هستم

اقا پویا ورود شما رو تبریک عرض میکنم