| گيلان آرسي | مرجع رادیو کنترل استان گیلان
سایت نقشه های خوب - نسخه قابل چاپ

+- | گيلان آرسي | مرجع رادیو کنترل استان گیلان (http://guilanrc.com)
+-- انجمن: هواپیما (/forumdisplay.php?fid=56)
+--- انجمن: هواپیماهای مدل (/forumdisplay.php?fid=203)
+---- انجمن: ساخت و نقشه (/forumdisplay.php?fid=181)
+----- انجمن: بانک نقشه عمومی (/forumdisplay.php?fid=183)
+----- موضوع: سایت نقشه های خوب (/showthread.php?tid=227)

صفحه‌ها: 1 2

سایت نقشه های خوب - omid - ۱۳۹۲/۴/۵ ۰۳:۴۶ عصر

یکی از بهترین سایتها که میشه نقشه های خوبی رو ازش دانلود کرد پیشنهاد میکنم حتما ببینید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سایت نقشه های خوب - guilanrc - ۱۳۹۲/۴/۱۱ ۰۶:۲۲ عصر

درود.اسكرين شات اين نقشه ها در كنارش نمايش داده شده كه كاربرها به راحتي متونن نقشه فايل هاي اتوكد و ببينن .

RE: سایت نقشه های خوب - مهدی - ۱۳۹۲/۹/۱۵ ۰۵:۳۵ عصر

این بخش رو به کسانی که دنبال نقشه میگردند دوباره معرفی میکنم که جناب امید ما زحمت ایجادش رو کشیدند .

RE: سایت نقشه های خوب - omid - ۱۳۹۲/۱۱/۱۸ ۰۹:۵۶ عصر

یکی دیگه از سایتهای ارائه دهنده نقشه که مدلهای متفاوتی وکاربردی رو میشه توش پیدا کرد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: سایت نقشه های خوب - omid - ۱۳۹۲/۱۱/۲۶ ۰۶:۱۱ عصر

دوستانیکه دنبال انواع نقشه هواپیما و گلایدر میگردن این سایت نمونه های زیادی رو واسه دانلود گذاشته

RE: سایت نقشه های خوب - rc plane - ۱۳۹۲/۱۲/۱۵ ۰۷:۲۰ صبح

سلام خیلی وقته دنبال نقشه این دو مدل هستم یکی لطف کنه بزاره تو سایت

RE: سایت نقشه های خوب - مهدی - ۱۳۹۳/۶/۲۷ ۰۷:۳۸ عصر

قابل توجه دوستانی که دنبال برخی نقشه می گردند ...

این سایت در بالا هم ارائه شده فقط دوباره یادآوری کردم ...